Hakkımızda

Emlak sektöründe başarıyı hedefleyen emlak ve gayrimenkul yatırım danışmanları için; sınırsız portföy ekleme, sınırsız müşteri ekleme, iş takibi, portföy talep eşleştirme, gelir - gider takibi, yetkili alt kullanıcılar ekleme, ajanda/iş takibi başta olmak üzere emlak ofis yönetimini, sunduğu hizmetlerle profesyonelleştiren bir sistemdir. Ajanda Plus ile kurumsal ve bireysel emlak ofisi danışmanlarının hayatlarını kolaylaştırıyoruz.

Veri gizliliğiniz, en önemli önceliğimiz.

Ajanda Plus ile işinizdeki karışıklığı giderebilecek, ofis dışında bile işlerinizin takibini yapabileceksiniz. Modern teknolojisi ve güvenlik altyapısıyla harmanlanmış sistemi, kolay kullanımı ile en güncel emlak asistanı, ajanda programıdır. Ajanda Plus sayesinde işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Emlak ajanda programı ile siz zamanınızı işinizi geliştirmeye, satışlarınıza ve müşterilerinize ayırın. Ajanda Plus, hatırlatma ve iş takibinde sizin en iyi yardımcınız olsun.

En yüksek seviyede sistem güvenliğini sağlıyoruz.

Ajanda Plus, Der Medya A.Ş. bünyesinde; uzman kadrosu, yenilikçi, dinamik ve ekip ruhuyla hareket eden, yazılım alanındaki deneyimlerini müşterilerinin memnuniyetine dönüştüren ekibimiz tarafından yapay zekâ algoritmaları geliştirilerek hazırlanmıştır. İşinizi kâğıtlar üzerinden değil, Ajanda Plus ile bulut tabanlı sistemler üzerinden yapın. Tüm bilgileriniz 7/24 yanınızda ve şifrelenmiş bir şekilde güvende olsun.

Ajanda Plus ailesi olarak tüm portföylerinizin satışa dönüştüğü, başarılı işler dileriz.

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.