20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

20 yıl vadeli konut projeleri için anlaşılan kredi veren bankalar makalemizde.

Emlak Konut GYO, Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir kampanyaya imza atıyor. Konut ve bankacılık sektörlerinin birlikte yer aldığı "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasında 20 yıla %0.79 vade farkı %5 peşinatla, 10 yıl için %0.45, 5 yıl için ise "0" vade farkı ile ev sahibi olabilme imkânı sunuyor. Türkiye'de ilk kez 240 ay yani 20 yıl vadeli konut satışı yapılmanın önü açıldı, faizler düştü ve bu durum ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini arttırdı.

1 Şubat'ta başlayan ve 31 Mart'a kadar devam edecek olan kampanyada %20 olan peşinat ödemesi %5' e çekildi. Konut teslim edilene kadar kalan %15'lik kısmın ödenmesi için imkân sağlandı. Emlak Konut GYO, projesinden ev alanlar; 60 ay vadeli 0 faiz, 10 yılda vadeli alımlarda yüzde 0.45 ve 20 yıl vadeli ev alımında ise yüzde 0.79 faiz ödeyecek.

20 yıl vadeli konut projeleri için anlaşılan kredi veren bankalar ise; Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Yapı kredi bankası, Vakıf bank, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankaları. Projelerin yapıldığı; İstanbul, Ankara, Kocaeli, Denizli, Nevşehir, Niğde, Konya illerinde tamamlanan ve devam eden Emlak konut projeleri sırasıyla:

 1. İstanbul Emlak Konut projeleri;

  Başakşehir: Adım İstanbul, Avrupa Konutları, Avrupark, Emlak Konut Evleri, Evvel İstanbul, Park Mavera 2, Nidapark Kayaşehir, Tuhal Bahçekent. Bağcılar: Batışehir. Zeytinburnu: Büyükyalı. Avcılar: Ebruli, Göl Panorama Evleri. Esenler: Esenler Emlak Konutları. Kartal: İst Marina, Tual Adalar. K.Çekmece: Kartal34. Bakırköy: Ofis Kartal Bakırköy. Sarıyer: Köy Zekeryaköy, Maslak 1453. Ataşehir: Metropol Emlak Konutları. Maltepe: Nidapark Küçükyalı

 2. Ankara Emlak Konut Projeleri;

  Mühye: Başkent Emlak Konutları. Çankaya: Koordinat Çayyolu. Etimesgut: Sofa Loca

 3. Kocaeli Emlak Konut Projeleri;

  Gebze: Gebze Emlak Konutları 3. Körfez: Körfezkent 4

 4. Denizli Emlak Konut Projeleri;

  Merkez: Evora Denizli

 5. Nevşehir Emlak Konut Projesi;

  Merkez: Nevşehir Emlak Konutları

 6. Niğde Emlak Konut Projesi;

  Merkez: Niğde Emlak Konutları

 7. Konya Emlak Konut Projesi;

  Meram: Temaşehir Konya

Toplam'da 7 ilde ki 30 projesiyle ve alış avantajlarıyla, emlak konut evleri yeni sahiplerini bekliyor.

Ajanda Plus, Faydalı makaleler bölümünde emlakçı ve gayrimenkul yatırım danışmanları için güncel emlak haberleri ve emlak makalelerine ulaşabilirsin. Ajanda Plus, emlak asistanı, emlak destek programı, gayrimenkul yatırım danışmanları için asistan görevi gören destek programıdır.

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.