Emlak Sektöründe Değişime Ayak Uydurmak

Emlakçılık sektöründeki gelişmeler, yenilikler ve bu değişklikler ile ilgili ayrıntılı bilgi makalemizde..

Emlak ofisi açmak, emlakçılık yapmak veya gayrimenkul yatırım danışmanı olmak günümüzde en kolay işlerden biri gibi görünse de, başarılı olmak zaman ve ek destek gerektirmektedir.

Emlakçılık sektöründeki gelişmeler ve yenilikler, sektörün dünyada ne gibi gelişmeler gösterdiği, teknolojinin ilerlemesiyle geleneksel emlakçılıkta yolun sonuna gelindiği ve sürekli olarak bu gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olunması, sektörde başarının anahtar unsurlarındandır. Çünkü Başarının yolu sürekli olarak değişime ayak uydurmaktan geçer. Değişimi, sektörü ve teknolojiyi yakından takip eden Ajanda Plus; emlakçılar, emlak danışmanları, gayrimenkul yatırım danışmanları için tasarımı, sistemi, yazılımı eşsiz olarak hazırlanmış, kullanımı işinize renk, düzen ve kolaylık getirecek ve bir emlak asistanı görevi görecek bir Ajanda programıdır.

30 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz ve daha sonra uygun emlak paketlerden birini seçerek satın alabileceğiniz emlak programı Ajanda Plus ile işinizi zirveye taşıyın. Ajanda Plus'ın sınırsız müşteri ekleme, portföy talep eşleştirme, sınırsız portföy ekleme, yapay zeka arama ve eşleştirme algoritması, kişisel notlar, gelir-gider takibi, kısmi yetkili alt kullanıcılar ekleyebilme, tüm emlak sözleşmelerini hazırlayabilme gibi ek özelliklerden faydalanabilir ve tüm verilerinizi şifreli bir şekilde güvende tutabilirsiniz. Ajanda Plus ile verilerinizi toplu şekilde indirebilir, detaylı istatistikler alabilir, kısaca 7/24 her yerden ulaşabileceğiniz bir emlak programına sahip olursunuz. Eğer siz de geleneksel emlakçılık yerine modern ve profesyonel bir şekilde emlakçılık mesleğinde gerçekten başarılı olmak istiyorsanız bu gelişmeleri ve yenilikleri Ajanda Plus ile takip ederek, işinizde bir asistana sahip olmuş olmanın yanında güncel emlak sektörü haberleri, emlak makaleleri, emlakçı eğitim videoları vb. bilgilere ulaşabilir ve bu bilgileri mesleğinize de başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Ajanda Plus emlak programı ile değişimi, sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak yakalayabilir ve mesleğinizde gözle görünür bir fark yaratabilirsiniz. Emlak takip programları, Ajanda programları, revaçta olan emlak ilan siteleri ile çalışmak, işinizde hedeflediğiniz başarıya ulaşmak adına yararlı olacaktır. Siz de zaman kaybetmeden Ajanda Plus kullanma deneyimini yaşayın ☺ Zaman ve kazanç grafiğinizi yükseltin.

Ajanda Plus'la zirveyi hedefleyenlere sevgilerimizle...

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.