Emlak Sektöründe Muhteşem Bir Çağ Başlıyor!

Emlak ofisi açmak, emlakçılık yapmak veya gayrimenkul yatırım danışmanı olmak günümüzde en kolay işlerden biri gibi görünse de, başarılı olmak zaman ve ek destek gerektirir.

Emlak ofisi açmak, emlakçılık yapmak veya gayrimenkul yatırım danışmanı olmak günümüzde en kolay işlerden biri gibi görünse de, başarılı olmak zaman ve ek destek gerektirir.

Emlakçılık sektöründeki gelişmelerden ve yeniliklerden, dünyada ne gibi gelişmeler gösterdiğinden, teknolojinin gelişmesiyle geleneksel emlakçılıkta yolun sonuna gelindiğini ve sürekli olarak bu gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olunması önemlidir. Çünkü "Başarının yolu sürekli olarak değişime ayak uydurmaktan geçer".

Değişimi, sektörü ve teknolojiyi yakından takip eden Ajanda Plus; emlakçılar, emlak danışmanları, gayrimenkul yatırım danışmanları için tasarımı, sistemi, yazılımı eşsiz olarak hazırlanmış, kullanımı işinize renk, kolaylık, düzen getirecek ve bir emlak asistanı görevi görecek ajanda programıdır. 30 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz ve daha sonra uygun emlak paketlerinden birini satın alarak kaldığınız yerden devam edebileceğiniz emlak programı Ajanda Plus ile işinizi zirveye taşıyın. Ajanda Plus'ın sınırsız müşteri ekleme, portföy - talep eşleştirme, sınırsız portföy ekleme, yapay zeka algoritması ile arama, Kişisel notlar oluşturma, gelir-gider takibi, kısmi yetkili alt kullanıcılar ekleyebilme, tüm emlak sözleşmelerini hazırlayabilme gibi ek özelliklerden faydalanabilir ve tüm verilerinizi sadece sizin ulaşabileceğiniz şekilde güvende tutabilirsiniz. Ajanda Plus ile verilerinizi indirebilir, detaylı istatistikler alabilir ve kısaca 7/24 her yerden ulaşabileceğiniz bir emlak programına sahip olursunuz.

Eğer siz de geleneksel emlakçılığı devam ettirmeyecekseniz ve emlakçılık mesleğinde gerçekten başarılı olmak istiyorsanız bu gelişmeleri ve yenilikleri Ajanda Plus ile takip ederek, İşinizde bir asistana sahip olmuş olmanın yanında güncel emlak haberleri, emlak makaleleri, emlakçılık eğitim videoları vb. bilgilere ulaşabilir, öğrendiklerinizi mesleğinizde başarılı bir biçimde uygulayabilirsiniz.

Ajanda Plus emlak programı ile değişimi, sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak yakalayabilir ve mesleğinizde gözle görünür bir fark yaratabilirsiniz. Emlak takip programları, ajanda programları, revaçta olan emlak ilan siteleri ile çalışmak, işinizde hedeflediğiniz başarıya ulaşmak adına yararlı olacaktır. Sizde zaman kaybetmeden Ajanda Plus kullanma deneyimini yaşayın ☺ Zaman ve kazanç grafiğinizi yükseltin.

Ajanda plus'la zirveyi hedefleyenlere sevgilerimizle...

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.