Emlak Sektöründe Teknoloji İle Başarıyı Yakalamak

Başarılı emlakçıların kariyer yaşamı incelendiğinde uzun vadede hedeflerine ulaşmak için çaba gösterdikleri ve işini teknolojiye göre adapte ettikleri görülmektedir.

Mutlaka sizde çevrenizde birçok emlak ofisi açıldığını görmüşsünüzdür. Gayrimenkul sektörüne atılan çoğu kişi, 6 ay sonra yoğun rekabetin içinde kaybolup gidiyor ya da ekonomik dengelerin değişmesi ile mücadele edemeyerek piyasadan siliniyor. Bu kadar çok tercih edilen bir meslekte işyerlerinin bu kadar kısa süre içerisinde kapanması tabii ki tesadüf değildir. Başarılı emlakçıların kariyer yaşamı incelendiğinde uzun vadede hedeflerine ulaşmak için çaba gösterdikleri ve işini teknolojiye göre adapte ettikleri görülmektedir. Teknolojiyi işinin temel parçası haline getiren bir emlakçı veya gayrimenkul yatırım danışmanı başarıya ulaşmak adına en büyük adımı atmış olur.

Emlak, Gayrimenkul piyasası son 10 yıl içerisinde büyük bir gelişim ve değişim gösterdi. Günümüzde; videolar, fotoğraflar, 360 derece görüntü ile sanal turlar gibi birçok özellikle emlakçılar müşterilerine sunum yapabiliyorlar. Teknoloji sayesinde sadece semt emlakçısı olmaktan çıkmak profesyonel bir emlak asistanı programı, ajanda programı (her zaman ve her şartta emlak verilerinizi kontrol edebilmek için) ve web sitesi, google reklamları, hatta sosyal medya çalışması ile küresel ölçekte insanlara ulaşabilir, kendi kişisel markanızı duyurabilirsiniz. Web siteleri ve emlak ajanda programları işinizde iyi bir destekçi olduğu gibi, portföyünüzdeki gayrimenkulleri satışa çevirmeniz, başarılı adımlarla sektörde adınızdan bahsedilmesi için de bir yol haritasıdır.

Siz de daha başarılı bir emlakçı, markasını ve ismini herkese duyurmuş bir emlak danışmanı olmak için işlerinizi kâğıtlar ile değil, bulut tabanlı Ajanda Plus üzerinden yapın, emlak ajanda programı, emlakçı destek asistanı gibi programlarla işinizi kolaylaştırın. Her yerden ulaşabileceğiniz, sözleşmelerinizi arşivleyen, TEFE/TÜFE farkını hesaplayarak müşteri ödemelerini size hatırlatan emlak asistanı, emlak ajandası programları olan Ajanda Plus ile yükünüzü hafifletirken, web sitenizle de 7/24 açık bir emlak ofisine sahip olarak işinizi teknoloji ile birleştirmenin avantajlarını yakalayın.

Emlak ajandası programı olan Ajanda Plus ile müşterilerinizin taleplerini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde karşılayın, sınırsız portföy ekleyin, alt kullanıcılarınızla iş planlaması yapın, gelir gider takibinizi ve ön muhasebe programı görevini yerine getirirken, önemli günleri unutmayacağınız bir ajandaya sahip olun.

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.