Emlakçıların ve Danışmanların Hayatını Kolaylaştıran Çözümler!

Makalemizde Emlak Takip Programı, Müşteri Takip Programı, Portföy Takip Programı görevleri ile AjandaPlus'ın işlevlerinden bahsediyoruz.

Her danışmanın kafasında aynı soru işaretleri var.. binlerce müşteri, binlerce talep, yüzlerce portföy... bunların hepsi tek excel, yada word dosyasında kayıtlı. Bu dökümanlar ne kadar güvenli? Bilgisayarınızın başına bir iş geldiğinde bu dosyaları geri nasıl kurtarabilirsiniz? Yedek aldıysanız bile en güncel hali yedekleriniz arasında bulunuyor mu? Şimdi rahat bir nefes alabilirsiniz, çünkü artık ajandaplus Emlakasistanı ile tüm bu problemlere toplu bir çözüm sunuyoruz.

Emlak takip programı deyince akla ilk gelen sistemlerden birisi olan ajandaplus, gayrimenkul danışmanlarının sanal ortamda asistanlığını yapan bir yapay zeka sistemdir. Ajandaplus sayesinde yüzlerce danışman, zamanını işine ve portföyünü geliştirmeye ayırıyor. Ajandaplus gayrimenkul danışmanlarının tüm işlerini takip eder, hatırlatır böylece gayrimenkul danışmanlarına zaman kazandırır.

Ajandaplus Neler Yapar?

 1. Müşteri Ekleme

  Müşteri ekleme bölümüne dilediğiniz kadar müşterinizi ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz hakkında gerekli hatırlatmaları sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Hatırlatmaların süresi geldiğinde otomatik olarak bildirim alabilirsiniz.

 2. Portföy ve Talep Eşleştirme

  Dilediğiniz kadar müşteri talepleri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz taleplerinize eşleşen sonuç bulunduğunda, en doğru sonucu ajandaPlus Emlak Programınız size bildirecektir.

 3. Portföy Ekleme

  Portföylerinizi dilediğiniz kadar ekleyebilirsiniz. AjandaPlus'ta portföy ekleme sınırı yoktur. Gerektiği anda ilgili müşteriniz için portföyü "yazdır"ı tıklamanızda yeterli olacaktır. Emlak asistanınız, ajandaPlus size sunum dosyası olarak bu dökümanı yazdıracaktır.

 4. Yapay Zeka Arama Algoritması

  AjandaPlus'ın arama algoritması sayesinde binlerce müşteri, binlerce talep, binlerce portföy arasından aradığınızı daha yazarken, birkaç saniye içerisinde bulacaksınız.

 5. Kişisel Notlar ve Ajanda

  Notlar, ajanda bölümüne günlük notlarınızı, kira dönemini, ödeme günlerini yazabilirsiniz. AjandaPlus Emlak Programınız sizi dilediğiniz gün ve saatte bilgilendirecektir.

 6. Gelir Gider Takibi

  Tüm gelir ve giderlerinizi AjandaPlus gelir gider bölümüne ekleyin. Böylece aylık istatistiklerinizi emlak programınız ajandaPlus dilediğiniz zaman dokuman olarak versin.

 7. Sözleşmeler

  Ajandaplus'ta emlak ve gayrimenkul danışmanlarının ihtiyacı olan tüm sözleşmeler mevcuttur. İhtiyacınız olan tüm sözleşmeleri bu bölümden doldurabilir, bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Sözleşmeleri yazdırdıktan sonra Emlak Programınız AjandaPlus, aynı bölüm içerisinde saklayacaktır ve tüm sözleşmeleriniz sizin firmanıza özel antetli kağıt olarak yazdırılmaktadır. Böylece emlak asistanınız ajandaPlus sizin kurumsallığınızı da ön planda tutmaya devam edecektir.

 8. GÜVENLİK

  Tüm verilerinizi en güçlü şifreleme algoritmaları olan OpenSSL ve AES-256 ile şifreleyerek koruyoruz. Ayrıca istediğiniz zaman verilerinizi bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

 9. Ulaşabilirlik

  Ajandaplus Emlak takip programına istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Tüm verilerinizi tek tıkla indirebilir, yazdırabilir, kendinize mail olarak gönderebilirsiniz. Ajandaplus EMLAK ASİSTANINI 1 AY ÜCRETSİZ KULLANARAK DENEYEBİLİRSİNİZ

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.