Kaliteli Hizmetin İlk İzlenimi: Sözleşmeler

Profesyonel gayrimenkul danışmanları; profesyonellik, hizmet kalitesi, markalaşma ve hukuki bağlayıcılığı açısından işlerini sözleşmeler ile gerçekleştirmeyi prensip haline getirirler

Gayrimenkul ve emlak danışmanları; profesyonellik, hizmet kalitesi, markalaşma ve hukuki bağlayıcılığı açısından işlerini sözleşmeler ile gerçekleştirmeyi prensip haline getirirler. "Söz uçar yazı kalır" anlayışı ile bilinçli gayrimenkul sahipleri de sözleşmeli çalışmayı tercih eder. Günümüzde istisnalarına rastlansa da sözleşmeler, hukuki sonuç doğurması, karşılıklı olarak tarafların yükümlülüklerini belirlemesi açısından her iki taraf içinde avantajlıdır.

Gayrimenkul ve Emlak sektöründe, yoğun olarak kullanılan sözleşmelerden bazıları; Gayrimenkul alım/satım sözleşmesi, konut kira sözleşmesi, işyeri kira sözleşmesi, günlük kiralık daire sözleşmesi ve yer gösterme sözleşmesidir. Gayrimenkul, emlak danışmanlarının sözleşmeleri ve kartvizitleri bir prestij aracıdır. Hizmetin ilk izlenimidir. Bu izlenim Profesyonel olmalıdır. Özel olarak hazırlanmış, firmanın isim, logo, iletişim bilgileri vb. bilgilerini içeren, hizmetin konusunu ve sürecini maddeler halinde anlatan sözleşmeler aynı zamanda emlak ofisinin değerlerini, iş prensibini, hizmet kalitesini yansıtır. Emlak danışmanları, ofis içerisinde sözleşmeler, görüşmeler, toplantılar gibi işlerine zaman ayırırken ofis dışında da yoğun bir iş temposuyla çalışırlar. Emlak danışmanları, ofis dışında, alım/satım/kiralama işlerine aracılık ederek pazarlama sürecini yönetirken; gayrimenkullerin özellikleri, değerlendirmesi, emlak sektörüne dair genel bilgiler, tapu mevzuatı vb. konularda bilgi sahibi olmaları, müşterilerini doğru yönlendirmeleri ve ikna etmeleri açısından son derece önemlidir. Yoğun bir iş akışı olan emlak danışmanlarının ofis içindeki iş yüklerini hafifletmek, ofis dışında işlerinin takibini kolaylaştırmak amacıyla emlak destek programı, emlak asistanı olarak Ajanda Plus'ı tercih edebilirler.

Henüz tanışmayanlar için Ajanda plus nedir? Ajanda plus’ın özellikleri nelerdir? En iyi emlak crm programı? En çok tercih edilen emlak asistan programı? Ücretsiz emlak programı? Profesyonel emlak asistan, crm, destek programı?

  • Ajanda PLUS, emlak asistanı programıyla; sınırsız müşteri ekleme, müşteri talebi ekleme, yeni portföy oluşturma özellikleriyle tüm kayıtlarınız düzenli bir şekilde tutabilirsiniz.
  • Mobil uyumlu özelliğiyle 7/24 ofis içinde veya ofis dışında tüm kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Ajanda plus, emlak asistanı programınıza Müşterileriniz hakkında hatırlamanız gereken bilgileri kaydedebilirsiniz. Hatırlatma bildirimi almak istediğiniz konularda (örneğin: kontrat yenilenecek, sözleşme yapılacak, x müşterisi ile görüşme yapılacak vb.) ajanda plus, size bildirim gönderir. Kısaca kaybolan evraklara, unutulan konulara ve ofis içindeki yorucu çalışmalara ajanda plus ile artık bir son verebilirsiniz!
  • Ajanda plus, emlak asistan programının, dokümanlar bölümünden profesyonel olarak sözleşmelerinizi hazırlayabilir yazdırabilirsiniz. Emlak sektörüne dair tüm sözleşmelere kolayca ulaşabilir, ofisinize özel bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ajanda Plus, emlak crm programıyla ofisinizdeki emlak danışmanlarına görev atayabilir, ortak çalışma alanı yaratarak ekip çalışması yapabilirsiniz. İş dağılımı yapıp, takibini yapabilirsiniz. Toplantı, eğitim, seminer vb. tarihleri danışmanlarınıza duyuru panosundan duyurabilirsiniz.

Ajanda plus, emlak asistanı, emlak takip programınızla, gelir-gider takibinizi yapabilir, istatistikler bölümünden; ofisinizin ve ekibinizin performansını takip edebilir ayrıca iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Ajanda Plus, emlak asistan, emlak destek, emlak crm programınızla tüm verileriniz güvende, kolaylıkla yönetebileceğiniz bir platformada. Ajanda plus, emlak ofisleri ve danışmanları için yapay zeka asistanı ile başarılı işlere adım atmanız dileğiyle...

30 Gün Ücretsiz Dene

Memnun kalırsanız bizi arayabilir veya bilgilerinizi bırakarak proje danışmanlarımızdan arama talebinde bulunabilirsiniz. Deneme süresi bitiminde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek, yine kolay bir şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.